Registreren Inloggen

Harappa Stone Natuursteen tegel Zwart 60x60cm Bieden per m2

Om te kunnen bieden moet u eerst inloggen of gratis registreren.

  • Kavelnummer:
    20160169
  • Locatie:
    Kavel is af te halen in Nunspeet
Schatting veilingmeester
€ 45 - € 49
Aanbieder: Outlet 1
Voor binnen en buiten Prachtige tegel in landelijke stijl

Prachtige vloertegel voor binnen en buiten van exclusieve Harappa Stone Black. Deze tegels zijn een natuurproduct. Het is daarom aan te raden de tegel te behandelen met een impregnerende afwerklaag. De dikte van de tegels varieert tussen de 1,8 en 2,2 cm
Bied mee op deze kavel via Outletveilingen.nl
Hoe gaat het in zijn werk? De prijzen en biedingen zijn exclusief 21% BTW.
Via Outletveilingen kunt u bieden op deze kavel.

De kavel wordt verkocht:

(a) per m2 (vierkante meter) naar keuze, op te geven zodra u de kavel hebt gewonnen
of
(b) in het totaal aantal m2 wat in de kavelomschrijving staat beschreven

De hoogste bieder is de koper van de kavel. Na de veiling kunt u veilig en eenvoudig aan Outletveilingen.nl betalen via iDeal.

Verzending van uw gewonnen kavel naar uw huisadres
Nadat u de kavel heeft gewonnen met uw winnende bod ontvangt u een bevestigingsmail met de gegevens van uw kavel en betalingsinstructies. U kunt dan eventueel nog extra informatie doorgeven (bijvoorbeeld het definitieve aantal m2) of iets toevoegen (bijvoorbeeld een kleurbehandeling).

Na ontvangst van uw betaling levert de fabrikant binnen 3 tot 5 werkdagen de kavel af op uw thuisadres. De transporteur neemt contact met u op over de levering. Nadat u uw kavel in goede orde hebt ontvangen wordt door Outletveilingen.nl de fabrikant uitbetaald voor de geleverde kavel.

(0)

Er zijn nog geen reviews geplaatst.

Schrijf een beoordeling
Titel
Naam
Reactie

De verzendkosten voor deze kavel zijn:
Nederland: € 35,00
België: € 70,00

Levering vindt plaats op de begane grond, tot bij de voordeur of hoofdingang.

Kavel sluit over:

Plaats bod:

,

Plaats autobod:

,

Start bod: € 21,50

Biedingen zijn exclusief 10% veilingkosten en verzendkosten. Verder zijn er geen kosten. Biedingen zijn bindend.

Wat zijn de veilingkosten?

De veilingkosten bedragen 10% exclusief BTW. U ontvangt deze apart gespecificeerd op de  factuur van Outletveilingen met de te betalen kosten.

Zijn biedingen bindend?

Alle veilingaankopen zijn bindend. Je bent daarom verplicht een gekocht kavel tegen het hoogste bod af te nemen. De uitzondering hierop zijn kavels met een minimum prijs, die niet verkocht zijn als de minimum prijs niet behaald is.

Er is niet op dit kavel geboden.

Beveiligd betalen
281
Registreren